Contact

Contact gegevens

Oostland Company BV

Hendrik Driessenweg 6
2651 NW Berkel en Rodenrijs
kantoor@oostlandcompany.nl
KVK 56412975

email sales: sales@oostlandcompany.nl

email kantoor: kantoor@oostlandcompany.nl

Ons Team


Teun Hendriks

Commercieel Directeur

email: teun@oostlandcompany.nl
tel: +31 (0)6 46 06 40 23
skype: teunhendriks

Michael Bracke

Locatie Manager

email: michael@oostlandcompany.nl
Tel: +31 (0)6 19 27 23 58

Magda Surma

Sorteer Medewerker


Jan van der Sar

Locatie Manager verpakkingshal

tel: +31 (0)6 23 82 98 84

Eléonore de Wild-Hendriks

Financiëel Directeur

email: eleonore@oostlandcompany.nl
tel: +31 (0)6 46 04 10 38

Jeroen Bax

Meewerkend Voorman

Joanne van der Weg

Backoffice Medewerker

email: joanne@oostlandcompany.nl
tel: +31 (0)6 44 54 87 99
skype: joannevanderweg

Robert Turk

Locatie Medewerker

email: robert@oostlandcompany.nl
tel: +31 (0)6 15 09 69 60

Pawel Wojtczak

Meewerkend voorman


Aneta Hrynkiw

Sorteer Medewerker


Lennert Hendriks

Operationeel Directeur

email: lennert@oostlandcompany.nl
tel: +31 (0)6 21 84 06 71
skype: hendrikslennert

Frans Pladdet

Technische Dienst

email: pladdet@oostlandcompany.nl
tel: +31 (0)6 19 50 14 65

Dominik Jozwik

Logistiek Medewerker


Uitzendkrachten

Wij hebben een team van harde werkers waarmee we met zijn alle doel gericht te werk gaan.


Kirsten Kornet

Administratief Medewerker


Copyright © Oostland Company 2016